cień

Krem do twarzy 75 ml

Skład:
otręby pszenne, wyciąg z nagietka,oliwę z oliwek, olejek jojoba, masło shea, olej z nasion kwiatu cytrynowego

Opis produktu:

z ekstraktem otrąb pszennych z upraw ekologicznie kontrolowanych i ekologicznym ekstraktem z nagietka. Nasz krem chroni i pielęgnuje, dostarcza odpowiednie nawilżenie skóry.

- Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania;

- Polecany dla skóry twarzy oraz całego ciała;

- Również idealny dla osób dorosłych;

- Ekstrakt z ekologicznych otrąb pszennych oraz ekstrakt z ekologicznego nagietka wzbogacony olejkami ekologicznymi z upraw ekologicznie kontrolowanych takich jak oliwa z oliwek, olej jojoba oraz olej migdałowy.

Testowany dermatologicznie, certyfikowany BDIH Natural Cosmetics:

- Ścisłe kontrole gwarantują wysoką jakości produktu;

- Produkty wolny od syntetycznych zapachów, środków barwiących i środków konserwują-cych;

- Bez olejów mineralnych;

- Pozbawiony surowców pochodzenia zwierzęcego.

Ekologiczne otręby pszenne to wyjątkowo cenny i skuteczny składnik kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci Töpfer. Wrażliwa skóra dziecka reaguje bardziej na suchy wpływy środowiska, zaczerwienienia czy świąd. Właściwości otrębów pszennych profilaktycznie chronią skórę przed podraż-nieniami i wzmacniają naturalny płaszcz ochronny. Od ponad 70 lat pomagamy Matkom dbać i chronić wrażliwą skórę swoich pociech. Produkty Topfer są polecane przez położne i pediatrów.

 

Dodatkowe informacje:
Zastosowanie naturalnych surowców może prowadzić do zmian koloru i konsystencji. Nie ma to wpływu na jakość produktu. Wyprodukowano w Niemczech przez Topfer GmbH, skład oraz termin przydatności znajduje się na opakowaniu. Więcej informa-cji znajdą Państwo na stronie www.toepfer-babywelt.de.