cień

Balsam na wiatr i niepogodę 75 ml

Skład:
oliwa z oliwek, olejek migdałowy, olejek jojoba, masło shea, wosk pszczeli

Opis produktu:

z ekstraktem otrąb pszennych z upraw ekologicznie kontrolowanych i ekologicznym masłem Shea. Balsam przeznaczony do skóry suchej, chroni skórę dziecka przed chłodem, wiatrem i wilgocią pogody. Łagodne, naturalne składniki nawilżają wrażliwą skórę i utrzymać ją miękką i gładką.

- Idealny dla osób dorosłych do pielęgnacji skóry delikatniej i wrażliwej.

- Ekstrakt z ekologicznych otrąb pszennych, ekstraktu z ekologicznego nagietka wzbogaco-ny olejkami ekologicznymi z upraw ekolo-gicznie kontrolowanych takich jak oliwa z oliwek, olej jojoba oraz olej migdałowy.

Testowany dermatologicznie, certyfikowany BDIH Natural Cosmetics:

- Ścisłe kontrole gwarantują wysoką jakości produktu.

- Produkty wolny od syntetycznych zapachów, środków barwiących i środków konserwują-cych.

- Bez olejów mineralnych.

Ekologiczne otręby pszenne to wyjątkowo cenny i skuteczny składnik kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci Töpfer. Wrażliwa skóra dziecka reaguje bardziej na suchy wpływy środowiska, zaczerwienienia czy świąd. Właściwości otrębów pszennych profilaktycznie chronią skórę przed podraż-nieniami i wzmacniają naturalny płaszcz ochronny a zawartość kwasu wspiera gojenie odparzonej skóry. Od ponad 70 lat pomaga-my Matkom dbać i chronić wrażliwą skórę swoich pociech. Produkty Topfer są polecane przez położne i pediatrów.

 

Dodatkowe informacje:

Zastosowanie naturalnych surowców może prowadzić do zmian koloru i konsystencji. Nie ma to wpływu na jakość produktu.

Wyprodukowano w Niemczech przez Topfer GmbH, skład oraz termin przydatności znajduje się na opakowaniu. Więcej informa-cji znajdą Państwo na stronie www.toepfer-babywelt.de.