cień

Ekologiczna liściasta zielona herbata Jaśminowa 100g

Skład:
.

Opis produktu:
Wysokiej, jakości mieszanka z pierwszego zbioru zielonej herbaty wzbogacona aromatem świeżych organicznych kwiatów Jaśminu. Oryginalny, tradycyjny subtelny smak i aromat chińskiej herbaty wzbogacony dodatkiem kwiatów jaśminu. Oryginalna herbata jaśminowa przygotowywana według tradycyjnej metody układana jest na stosach na przemian ze świeżymi kwiatami jaśminu. Listki herbaty leżakują wspólnie z jaśminem, dzięki czemu nabierają niepowtarzalnego smaku i aromatu. Herbata Jaśminowa likwiduje napięcia dnia codziennego, orzeźwia i relaksuje umysł i ciało. Herbata oraz kwiaty Jaśmin pochodzi ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.  Wspólnie z FAIRTRADE, CHADO uczestniczy w projekcie sprawiedliwego handlu.
Dodatkowe informacje:
Kupując ten produkt przyczyniają się Państwo do poprawy warunków życia i pracy drobnych rolników w prowincjach Jiangxi i Anhui - Chińskiej Republiki Ludowej. 

Przygotowanie: do filiżanki wsyp ½ - 1 łyżeczkę mieszanki. Herbatę zieloną należy parzyć w wodzie o temperaturze 70 do 80°C. Należy parzyć przez ok. 3 – 5 minut. Tę same mieszankę można parzyć nawet do 3 razy, najbardziej wartościowym naparem zazwyczaj jest drugi. Smacznego!