cień

Ekologiczna zielona herbata sypana z serii Dzikie Odmiany Herbat 100g NOWOŚĆ!

Skład:
herbata*/**

* z upraw ekologicznie kontrolowanych 
** produktu FAIRTRADE

Opis produktu:

Wysokiej jakości mieszanka zielonej herbaty z lasów deszczowych południowo-wschodniej Azji. W prowincji Champassak, położony w południowo-wschodniej części Laosu (państwo w Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Indochińskim) jako części światowego dziedzictwa UNESCO. Z dala od cywilizacji dziko rosną drzewa herbaty - swobodnie, bez ingerencji człowieka na obszarze starego lasu zgodnie z kryteriami w ramach uprawy i zbiorów dzikich odmian herbat. Ten nieskazitelny klimat, bez zanieczyszczeń, przemysłowej ingerencji człowieka doskonale wpływa na bardzo wysoką jakość uprawianych drzew herbacianych. Mieszanka ta charakteryzuje się długimi liśćmi bez dodatku tipsów. Liście są świeżo zbierane i nie są poddawane fermentacji, tylko od razu suszone, dzięki temu większość aktywnych składników pozostaje niewytrącona zachowując świeży, wyraźny smak i aromat zielonej herbaty z lekką nutą słodyczy. 

 

Dodatkowe informacje:

Herbata pochodzi ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych, wspólnie z FAIRTRADE, CHADO uczestniczy w projekcie sprawiedliwego handlu.

Kupując ten produkt przyczyniają się Państwo do poprawy warunków życia i pracy drobnych rolników w Laosie - Laotańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej.