cień

Ekologiczna czarna herbata z serii Dzikie Odmiany - Herbaty Laos Banana Black OP NOWOŚĆ!

Skład:
 

Opis produktu:

Wysokiej jakości mieszanka, pozyskana z niespotykanych, niemodyfikowanych w celu zwiększenia plonów, dziko rosnących krzewów a nie rzadko drzew herbaty. Mieszanka roślin (Camellia sinensis) rośnie dziko w lasach deszczowych Azji Południowo-Wschodniej, przez co wyróżniając się czystym, naturalnym oraz bardzo oryginalnym smakiem i aromatem. Rośliny te nigdy nie były uprawiane, rosną swobodnie, bez żadnej ingerencji człowieka na obszarze starego lasu.
Liście zbierane są w procesie bezpośredniej harmonii z naturą przez lokalne plemiona. Starożytne drzewa herbaty wyróżniają się bogatszą zawartością cennych składników, niż większość uprawianych odmian. Herbata ta charakteryzuje się delikatnym smakiem, bardzo klarownym naparem wzbogaconym nutą czekoladowo-bananowego smaku. W procesie produkcji na przemian liście herbaty przekładane są liśćmi bananowca.

Dodatkowe informacje:
Przygotowanie: do filiżanki wsyp ½ - 1 łyżeczkę herbaty i zalej świeżo zagotowaną, jednak niewrzącą wodą (ok. 95 – 98oC). Parz ok. 3 minut, po czym ciesz się smakiem i aromatem naszej herbaty. W przypadku podania herbaty w dzbanku, przed zaparzeniem herbaty przepłucz dzbanek gorącą wodą. Smacznego!