cień

o nas

 • Vinet to firma o ogólnopolskim zasięgu, która została założona w 2009 roku. Posiadamy bogate doświadczenie oraz dobrą znajomość rynku, co pozwala nam działać sprawnie i skutecznie. Dzięki wytężonej pracy, w dlaszym ciągu się rozwijamy oraz poszerzamy zasięg swoich działań, aby zapewnić Państwu dostęp do jak najlepszych produktów.

  Nasza przygoda z rynkiem ekologicznym rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem na Polski rynek produktów marki SODASAN – wysokiej jakości produktów do prania, zmywania i sprzątania. Ciężką pracą udało się nam ustanowić markę SODASAN jednym z liderów wśród ekologicznych środków czyszczących w Polsce. Obecnie w trakcie dalszego rozwoju naszej dystrybucji w naszej ofercie znalazły się marki uznawane i ciszące się dużym powodzeniem w Europie i na całym świecie.

  Specjalnie dla Was wybieramy najlepsze produkty, które charakteryzujące się najwyższą jakością, wydajnością a przede wszystkim bezpieczeństwem dla Państwa i Państwa rodzin. Staramy się, aby Państwo byli zadowoleni i nie tylko chętniej sięgali po nasze produkty, ale mieli też świadomość, że używając naszych produktów robią coś więcej, nie tylko dla siebie, ale i środowiska naturalnego. Od niedawna, jako dystrybutor żywności ekologicznej, nasza firma jest pod stałym nadzorem wyspecjalizowanej jednostki certyfikującej żywność ekologiczną, regularnie poddawana szczegółowej kontroli, gwarantuje bardzo wysoką jakość na najwyższym poziomie.

  Zdobyte przez ten czas doświadczenie i szereg podejmowanych działań pozwala obdarzyć nas zaufaniem, co jest czymś więcej niż zwykła współpraca. Cieszymy się, że możemy być z Wami. Cieszymy się, że to, co robimy spotyka się z Państwa uznaniem i życzymy sobie abyśmy mogli być wśród Was do końca świata i jeden dzień dłużej.

  W naszej ofercie mogą odnaleźć Państwo wysokiej jakości batony owocowe, które przetwarzane na zimno zachowują większość wartości odżywczych. Posiadamy cukier z brzozy – ksylitol, który od połowy 2013 roku można odnaleźć pod naszą prywatną marką, którego nasza firma jest gwarantem pochodzenia i jakości prosto z Finlandii. Na bazie kylitolu odnajdą Państwo u nas również gumy do żucia, które charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami. Herbaty ekologiczne jest to wyjątkowa propozycja dla wszystkich tych, dla których jakość jest najważniejsza. Wyjątkowe mieszanki pod kontem różnorodności i jakości, szczególnie z serii „dzikie odmiany herbat” są ekskluzywną alternatywą, niespotykaną na szeroką skalę. Również warto zwrócić uwagę na szeroki segment higieny intymnej dla kobiet, produkty, które chronią i pielęgnują.

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak:

  • SODASAN - ekologiczne środki czystości

  • NATRACARE i ORGANYC ekologiczne i naturalne produkty higieny intymnej dla kobiet

  • TOPFER - naturalne i ekologiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt

  • BOCOTON ekologiczne produkty higieniczno-kosmetyczne

  • CHA-DO ekologiczne herbaty

  • LUBS ekologiczne batony owocowe

  • produkty ARIES